Společnost BASPA s.r.o.

je předním dodavatelem značkových bazénů a vířivek. Úspěšně působíme v rámci celé ČR a každoročně zaznamenáváme nárůst počtu zakázek.
K posílení našeho týmu aktuálně hledáme:

Specialista na e-commerce

Pracovní náplň
  • zpracování a aplikace nové koncepce pro online marketing
  • aktualizace obsahu webových stránek
  • tvorba a správa PPC kampaní včetně monitoringu, analýzy a vyhodnocení
  • komunikace se zákazníky prostřednictvím sociálních sítí
  • e-mailing a správa CRM
  • rozvoj stávajícího e-shopu
Požadujeme
  • ukončené VŠ nebo SŠ vzdělání s maturitou
  • zkušenosti s online marketingem, e-commerce a řízením projektů
  • znalost principů SEO
  • zkušenosti se správou PPC kampaní
  • samostatný, aktivní a iniciativní přístup
  • komunikativnost, kreativitu a velmi dobrý písemný projev
Nabízíme
  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr nebo spolupráci na živnostenský list
  • home office a pružnou pracovní dobu
  • zajímavou, pestrou a samostatnou práci
  • atraktivní finanční ohodnocení s výkonnostními bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • perspektivu dalšího růstu v úspěšné firmě
  • nástup možný ihned

Kontakt: e-mail: info@baspa.cz, tel.: 602 774 195

Asistent / asistentka prodeje

  • zpracování prvního kontaktu ze strany zákazníka (osobně v showroomu, telefonicky, e-mailem)
  • rozesílání brožur a ceníků
  • zpracování nabídek typizovaných bazénů a vířivek
  • administrativní zpracování objednávek včetně fakturace
  • komunikace se zahraničními dodavateli v anglickém jazyce
  • organizace logistiky u smluvního partnera
Požadujeme
  • znalost práce na PC a programů MS Office
  • velmi dobré organizační schopnosti
  • komunikativnost, mluvený i písemný projev na vysoké úrovni
  • samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
  • anglický jazyk pro písemnou i telefonickou komunikaci se zahraničím
  • základní znalost francouzského jazyka výhodou
Nabízíme
  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr případně na zkrácený úvazek s možností pozdější změny na plný úvazek
  • místo výkonu práce Moravany u Brna
  • pružnou pracovní dobu