Swimspa Arctic
Jako jediné Vám i v našich klimatických podmínkách umožní celoroční koupání v teplé vodě, aniž byste se museli obávat extrémních výdajů za energii.
Bazény All Wheater Pools Arctic

Rodinný bazén na zahradě je snem řady domácností. Mnohé nicméně odradí nesmírná náročnost souvisejících zemních a stavebních prací a v našich klimatických podmínkách také žalostně limitované využití omezené na krátkou letní sezónu.


logo swimspa arctic

Představte si však bazén, který Vám přivezeme již kompletní, včetně zabudované filtrace s propustností pouhý 1 mikron a včetně systému automatické dezinfekce. Bazén, který nevyžaduje vůbec žádné výkopy a stavební práce, který stačí pouze postavit na rovnou plochu, připojit k přívodu elektro a napustit vodou. Bazén, který má integrovaný elektroohřev, perfektní obvodovou izolaci a bezpečný termokryt, což Vám zajistí celoroční využití při dokonalé kontrole nákladů. Bazén, který Vám přinese mnoho nijak neomezované zábavy, relaxace i sportovního vyžití, zvýší hodnotu Vaší nemovitosti, ale současně Vás díky své mobilnosti může doprovázet, pokud byste se rozhodli přestěhovat.Veškeré podrobnosti k celoročním bazénům Arctic naleznete na samostaných stránkách:


Ukázky realizací

Promo video