• MADE

  IN

  SWEDEN

  Zjistit více
  logo
 • logo

  Na velikosti záleží

  Při výběru vířivky se ujistěte, že má dostatečně hluboká sedadla. Jen tak se budete i v zimě cítit příjemně, ponořeni po krk v teplé vodě.

  Kontakt

Naše vířivky navrhujeme a vyrábíme ve Skene v regionu Västergötland pro skandinávské klimatické podmínky. Společnost Viskan Spa vznikla v roce 2010 a velmi rychle se vypracovala mezi největší evropské výrobce prémiových vířivek. Je pro nás velmi povzbudivé, že už tak velké množství zákazníků objevilo naše mnohé výhody, mezi které patří hloubka sezení umožňující komfortní užívání vířivky po celý rok.

Pro švédské podmínky

Rozdíly mezi letními a zimními teplotami ve Švédsku přesahují 50 °C. Není to však jen zima, náročnou výzvu představuje také vysoká vlhkost. Řešení našich vířivek proto z těchto podmínek musí vycházet: mají nejsilnější akrylát na trhu, hloubka je vyšší než u konkurence, účinný sanitační systém garantuje křišťálově čistou vodu, jsou mimořádně energeticky úsporné díky nadstandardní obvodové izolaci a mají kvalitní termokryt.


Prodejní síť

Naše obchodní partnery pro prodej vířivek Viskan Spa si pečlivě vybíráme, absolvují produktové a technické zaškolení a musí garantovat vysokou úroveň prodeje i poprodejního servisu. Pokud se rozhodnete pro nákup vířivky u autorizovaného dealera Viskan Spa, můžete se spolehnout, že úroveň služeb bude odpovídat vysoké kvalitě produktu.


Potkejte znovu své blízké

Mnoho našich zákazníků zpětně vysoce hodnotí, jak pořízení vířivky vylepšilo kvalitu jejich rodinného života nebo umožnilo netradiční setkávání s přáteli. Vypněte na chvíli svůj tablet nebo smartphone a přibližte se více k sobě navzájem. Proč nezačít prolistováním tohoto katalogu, ve kterém jistě najdete ideální vířivku pro Vaše potřeby.


logo

Vítejte u jediného švédského výrobce vířivek!


Zakladatelé a majitelé Viskan Spa
Johan Eriksson & Charlotte Lindblad