Dřevěný bazén Bluewood částečně zapuštěný.
Bluewood se specializuje na dodávky dřevěných bazénů na míru.
Prémiové dřevěné bazény Bluewood

Historie společnosti Bluewood

Francouzská firma Bluewood se výrobou a prodejem dřevěných bazénů zabývá více než dvacet let. Disponuje kvalitním technickým zázemím a dostatečnou kapacitou vlastního výrobního závodu poblíž Avignonu. Odbornou montáž bazénů Bluewood zajišťuje hustá síť bazénářských firem ve Francii a exkluzivní partneři v zahraničí.

logo bluewood

Ve vztahu k zákazníkům uplatňuje Bluewood maximálně vstřícný a přátelský přístup, otevřenost z hlediska kontroly kvality a původu všech komponentů bazénu a profesionální služby, které nekončí prodejem bazénu.

Používané materiály

K výrobě konstrukčních profilů bazénu používáme dřevo přímořské borovice (Pinus pinaster), které je v autoklávech tlakově impregnováno pro IV. třídu rizika podle certifikace CTBA. Díky tomuto způsobu ošetření můžeme poskytovat na dřevěnou konstrukci bazénu 15-ti letou záruku proti hnilobě a dřevokazným houbám.

V konstrukci našich bazénů dále najdete vysokopevnostní kompozit vyrobený podle evropské normy 13 7063 a PVC fólii tl. 075 mm, na jejíž vodotěsnost poskytujeme rovněž 15-ti letou záruku.

Ukázky realizací